TV program
JOJ Markíza Jednotka AMC HBO Dajto Dvojka JOJ+ Prima MAX Sport1 TV Doma Nova Sport 1 Eurosport Filmbox ČT1 ČT sport Nova Prima ČT2 Nova Cinema TV Noe Prima Love Seznam.cz TV Paramount Network Prima Cool Sport2

Dvojka

jazyk: sk

Dvojka je druhá TV stanica Rozhlasu a televízie Slovenska. Stanica vysiela rôzne filmy, seriály a dokumenty.

DNES
Dvojka
10:00
Rozvedená Hra o problematike rodinných vzťahov, partnerstva skutočného i vypočítavého.
11:05
Bambuľkine dobrodružstvá "N" (23/30) Rodinný seriál.
11:15
Bambuľkine dobrodružstvá "N" (24/30) Rodinný seriál.
11:25
Obedníček Animovaný seriál.
11:30
Kremienok a Chocholúšik Český kreslený seriál, ktorý vznikol na námet rovnomennej knihy spisovateľa Václava Čtvrtka. Postavičky nakreslil Zdeněk Smetana.
11:35
Pa a Pi "N" Animovaná rozprávka pre deti.
11:45
Trpaslíci Zábavný program pre deti.
11:50
Živá panoráma Aktuálne zábery a informácie zo slovenských hôr a stredísk cestovného ruchu.
12:15
Bežkopotulky Na bežkách po najkrajších miestach Slovenska a Česka a blízkeho okolia.
12:30
Experiment Budúcnosť prichádza už dnes. Talk show o vede s Gregorom Marešom.
13:00
Investigátori Odhalenie najväčších záhad a nadprirodzených javov.
14:15
Budujeme Slovensko II Pôvodná idea vybudovať významné sídlisko s významným názvom sa premenila v trpkú realitu s pridruženým názvom podľa jednej z najtragickejších udalo... Zobraziť viac
14:45
Budujeme Slovensko II Na pozadí nedávnej histórie Magnezitového závodu v Jelšave sa odhaľuje osud jedného mesta, ktoré sa po ekologickej katastrofe takmer vyľudnilo a na... Zobraziť viac
15:10
Konštrukčné zázraky (9/10) Dokumentárna séria, veda a technika.
16:00
Cesty za umením Cestopisný seriál.
16:30
Regina Denný magazín o živote v regiónoch.
17:30
Autosalón Magazín pre motoristov a ostatných účastníkov cestnej premávky.
18:00
VAT Magazín o vede a technológiách s Gregorom Marešom.
18:30
Večerníček Animovaný seriál.
18:35
Kremienok a Chocholúšik Český kreslený seriál, ktorý vznikol na námet rovnomennej knihy spisovateľa Václava Čtvrtka. Postavičky nakreslil Zdeněk Smetana.
18:40
Trsteniarik a jeho rybník Český kreslený seriál.
18:50
Fidlibumove pokusy Škriatok Fidlibum a redaktor Radomír zoznamujú deti s jednoduchými fyzikálnymi a chemickými pokusmi a zaujímavými výtvarnými nápadmi.
18:55
Ziggy a zoovláčik II Belgický animovaný seriál.
19:05
Ronja, dcéra lúpežníka Animovaný seriál, ktorý je voľnou adaptáciou rovnomennej knihy švédskej spisovateľky Astrid Lindgrenovej.
19:30
Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia Britský náučný seriál.
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:10
Apokalypsa: Vojna svetov (5/6) Dokumentárna séria, vojnová.
21:05
Černobyľ - posledná bitka Sovietskeho zväzu Dokument, historický, o černobyľskej tragédii.
22:00
Večera s Havranom Diskusná relácia o spoločenských fenoménoch.
23:15
Život za divadlo Dokumentárny film o prepojení politickej moci a divadla na Slovensku.
ZAJTRA
Dvojka
23:15
Život za divadlo Dokumentárny film o prepojení politickej moci a divadla na Slovensku.
00:05
Správy RTVS "N"
00:55
Hírek
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia Britský náučný seriál.
06:20
Jurošík "N" Kreslená séria rozprávok pre deti o veselom zbojníkovi Jurošíkovi.
06:30
Jurošík "N" Kreslená séria rozprávok pre deti o veselom zbojníkovi Jurošíkovi.
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:45
Trsteniarik a jeho rybník Český kreslený seriál.
06:50
Ziggy a zoovláčik II Belgický animovaný seriál.
07:00
Ronja, dcéra lúpežníka Animovaný seriál, ktorý je voľnou adaptáciou rovnomennej knihy švédskej spisovateľky Astrid Lindgrenovej.
07:30
Živá panoráma Aktuálne zábery a informácie zo slovenských hôr a stredísk cestovného ruchu.
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň, Patria Súťaže, kultúrne festivaly, koncerty, umelecké vystúpenia folklórnych súborov, výstavy, divadelné predstavenia - všetko o národnostnej kultúre.
08:30
Laboda
09:00
Regina Denný magazín o živote v regiónoch.
09:55
Čajová šálka lásky Tragikomický príbeh muža v strednom veku, žijúceho medzi dvoma profesiami a dvomi ženami.
11:20
Bambuľkine dobrodružstvá "N" (25/30) Rodinný seriál.
11:30
Bambuľkine dobrodružstvá "N" (26/30) Rodinný seriál.
11:40
Obedníček Animovaný seriál.
11:45
Kremienok a Chocholúšik Český kreslený seriál, ktorý vznikol na námet rovnomennej knihy spisovateľa Václava Čtvrtka. Postavičky nakreslil Zdeněk Smetana.
11:55
Živá panoráma Aktuálne zábery a informácie zo slovenských hôr a stredísk cestovného ruchu.
12:20
Bežkopotulky Na bežkách po najkrajších miestach Slovenska a Česka a blízkeho okolia.
12:30
Večera s Havranom Diskusná relácia o spoločenských fenoménoch.
14:05
Chrípka, ktorá zabila 50 miliónov Historický dokument.
15:00
Černobyľ - posledná bitka Sovietskeho zväzu Dokument, historický, o černobyľskej tragédii.
15:55
Cesty za umením Cestopisný seriál.
16:30
Regina Denný magazín o živote v regiónoch.
17:30
Ambulancia Sprievodca svetom zdravotníckych informácií.
17:55
Moja diagnóza Príbeh jednej diagnózy a cesty k jej uzdraveniu.
18:30
Večerníček Animovaný seriál.
18:35
Kremienok a Chocholúšik Český kreslený seriál, ktorý vznikol na námet rovnomennej knihy spisovateľa Václava Čtvrtka. Postavičky nakreslil Zdeněk Smetana.
18:40
Trsteniarik a jeho rybník Český kreslený seriál.
18:50
Ziggy a zoovláčik II Belgický animovaný seriál.
19:00
Ronja, dcéra lúpežníka Animovaný seriál, ktorý je voľnou adaptáciou rovnomennej knihy švédskej spisovateľky Astrid Lindgrenovej.
19:25
Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia Britský náučný seriál.
19:40
Zázračný miniateliér
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00
Chvíľka poézie Svetová a slovenská poézia interpretovaná nielen hereckými osobnosťami.
20:10
Záchrana raja (1/6)
21:05
Dážď - neznámy príbeh (1/3) Dokumentárny, trojdielny film.
21:55
Do kríža
22:45
Kinorama Magazín zo sveta filmu.
23:10
Fotografi Dokumentárna séria o osobnostiach slovenskej fotografie.
23:35
Fotografi Dokumentárna séria o osobnostiach slovenskej fotografie.
ŠTVRTOK
Dvojka
23:35
Fotografi Dokumentárna séria o osobnostiach slovenskej fotografie.
00:10
Správy RTVS "N"
01:00
Hírek
06:00
Zázračný miniateliér
06:05
Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia Britský náučný seriál.
06:20
Jurošík "N" Kreslená séria rozprávok pre deti o veselom zbojníkovi Jurošíkovi.
06:30
Jurošík "N" Kreslená séria rozprávok pre deti o veselom zbojníkovi Jurošíkovi.
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:45
Trsteniarik a jeho rybník Český kreslený seriál.
06:50
Ziggy a zoovláčik II Belgický animovaný seriál.
07:00
Ronja, dcéra lúpežníka Animovaný seriál, ktorý je voľnou adaptáciou rovnomennej knihy švédskej spisovateľky Astrid Lindgrenovej.
07:30
Živá panoráma Aktuálne zábery a informácie zo slovenských hôr a stredísk cestovného ruchu.
08:00
Hírek
08:05
Rómsky magazín Rómsky magazín.
08:30
Vnímanie
09:00
Regina Denný magazín o živote v regiónoch.
09:55
Prekliaty služobník lásky Videofilm o dramatickom osude kňaza, filozofa a humanistu Jána Maliarika.
11:25
Bambuľkine dobrodružstvá "N" (27/30) Rodinný seriál.
11:30
Bambuľkine dobrodružstvá "N" (28/30) Rodinný seriál.
11:40
Obedníček Animovaný seriál.
11:45
Kremienok a Chocholúšik Český kreslený seriál, ktorý vznikol na námet rovnomennej knihy spisovateľa Václava Čtvrtka. Postavičky nakreslil Zdeněk Smetana.
11:55
Pa a Pi "N" Animovaná rozorávka pre deti.
12:05
Živá panoráma Aktuálne zábery a informácie zo slovenských hôr a stredísk cestovného ruchu.
12:30
Do kríža
13:20
Moja misia Film o troch misionároch a ich pomoci kresťanským komunitám v honduraských pralesoch.
14:15
Dážď - neznámy príbeh (1/3) Dokumentárny, trojdielny film.
15:05
Záchrana raja (1/6)
16:00
Cesty za umením Cestopisný seriál.
16:30
Regina Denný magazín o živote v regiónoch.
17:30
Noc v archíve Archívne spomínanie na televízne vysielanie z minulosti. Uvádzajú Miki Michelčík, Rado Kuric a Lucia Michelčíková.
18:30
Večerníček Animovaný seriál.
18:40
Kremienok a Chocholúšik Český kreslený seriál, ktorý vznikol na námet rovnomennej knihy spisovateľa Václava Čtvrtka. Postavičky nakreslil Zdeněk Smetana.
18:45
Trsteniarik a jeho rybník Český kreslený seriál.
18:50
Fidlibumove pokusy Škriatok Fidlibum a redaktor Radomír zoznamujú deti s jednoduchými fyzikálnymi a chemickými pokusmi a zaujímavými výtvarnými nápadmi.
19:00
Ziggy a zoovláčik II Belgický animovaný seriál.
19:10
Ronja, dcéra lúpežníka Animovaný seriál, ktorý je voľnou adaptáciou rovnomennej knihy švédskej spisovateľky Astrid Lindgrenovej.
19:35
Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia Britský náučný seriál.
19:50
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Moja diagnóza Príbeh jednej diagnózy a cesty k jej uzdraveniu.
20:35
Vonku bola jar Dokumentárny film známeho talianskeho režiséra Gabriele Salvatoresa o prvých týždňoch epidémie koronavírusu v Európe.
21:55
SK dejiny Populárno-náučná diskusia o objavovaní zlomových okamihov našich dejín.
22:50
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska Dokumentárny seriál.
23:15
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska Dokumentárny seriál.
23:40
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska Dokumentárny seriál.
PIATOK
Dvojka
23:40
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska Dokumentárny seriál.
00:05
Správy RTVS "N"
00:55
Hírek
06:00
Zázračný miniateliér
06:05
Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia Britský náučný seriál.
06:20
Jurošík "N" Kreslená séria rozprávok pre deti o veselom zbojníkovi Jurošíkovi.
06:30
Jurošík "N" Kreslená séria rozprávok pre deti o veselom zbojníkovi Jurošíkovi.
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:45
Trsteniarik a jeho rybník Český kreslený seriál.
06:50
Ziggy a zoovláčik II Belgický animovaný seriál.
07:00
Ronja, dcéra lúpežníka Animovaný seriál, ktorý je voľnou adaptáciou rovnomennej knihy švédskej spisovateľky Astrid Lindgrenovej.
07:30
Živá panoráma Aktuálne zábery a informácie zo slovenských hôr a stredísk cestovného ruchu.
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň, Patria Každodenné témy, starosti, a život maďarskej národnosti na Slovensku.
09:00
Regina Denný magazín o živote v regiónoch.
09:55
Žiadne veľké slová Príbeh študentky Jarky postavenej pred ťažké rozhodnutie.
10:55
Bambuľkine dobrodružstvá "N" (29/30) Rodinný seriál.
11:05
Bambuľkine dobrodružstvá "N" (30/30) Rodinný seriál.
11:30
Prvá Tou prvou, ktorá v slovenskej spoločnosti otvorene pomenovala situáciu žien na prelome 19. a 20. storočia a podnikala kroky vedúce k ich emancipáci... Zobraziť viac
12:10
Prvá Prvá zakázaná a tabuizovaná slovenská intelektuálka.
12:50
Prvá Prvá etnografka.
13:35
Prvá Prvá botanička.
14:15
Prvá Prvá slovenská astronómka.
14:55
Prvá Prvá pilotka.
15:35
Prvá Príbeh „prvej špiónky“ má v kontexte celého cyklu „Prvá“ svoje osobité miesto. Jej život je silným svedectvom o občianskom protifašistickom odboji... Zobraziť viac
16:15
Prvá Prvá fotografka.
17:00
Prvá Prvá interpretka populárnej tanečnej piesne.
17:40
Prvá Výnimočné ženy, ktoré sa zapísali do našej histórie.
18:30
Večerníček Animované veršované rozprávky o vzornom tatovi a jeho dvoch dcérach.
18:35
Kremienok a Chocholúšik Český kreslený seriál, ktorý vznikol na námet rovnomennej knihy spisovateľa Václava Čtvrtka. Postavičky nakreslil Zdeněk Smetana.
18:45
Trsteniarik a jeho rybník Český kreslený seriál.
18:50
Fidlibumove pokusy Škriatok Fidlibum a redaktor Radomír zoznamujú deti s jednoduchými fyzikálnymi a chemickými pokusmi a zaujímavými výtvarnými nápadmi.
19:00
Ziggy a zoovláčik II Belgický animovaný seriál.
19:10
Ronja, dcéra lúpežníka Animovaný seriál, ktorý je voľnou adaptáciou rovnomennej knihy švédskej spisovateľky Astrid Lindgrenovej.
19:35
Môj zvierací miláčik: Malilinkí tvorčekovia II Britský náučný seriál.
19:50
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Família Príbeh jednej rodiny.
20:35
Katarína Veľká III - Samozvanci (1/16) Ruský historicný seriál o najznámejšej panovníčke ruského impéria, Kataríne II., nazývanej Veľkej.
21:30
Radosť zo života Portrét herečky Zdeny Grúberovej.Seriál o nežijúcich osobnostiach slovenského kultúrneho a spoločenského životaSeriál o nežijúcich osobnostiach slo... Zobraziť viac
22:00
Trochu inak s Adelou Večer s Adelou a trochu inými hosťami.
23:00
Mosty Gesharim: Ewa Farna Speváčka Ewa Farna na koncerte v Liptovskom Mikuláši v rámci tradičného podujatia Mosty Gesharim.

Filmová a seriálová databáza

VIAC

Filmy a Seriály

VIAC